SOKAKTA VARSANIZ MARKASINIZ

MARKA SOKAK

KİMDİR? NEDİR?

2004 yılında kurulan Marka Sokak, 10 yıldır konuşmak, konuşturmak, sokakta yani insanların ve hayatın ortasında yer almak isteyen markalar için fikirler üretmektedir.

Reklamcılık oynamamak, küçük bütçelerle büyük işler başarmak, reklam olsun diye reklam yapmamak ve iş ortaklarına nam-ı diğer müşterilerine geri dönüş sağlayan projeler tasarlamak uzmanlık alanlarıdır.

BİZ NE YAPARIZ?

MARKA SOKAK’TA

Amacımız reklam yapmak değil...
Reklam, amaçlarınıza ulaşmanız için kullandığımız bir araç sadece. İyisi de olur kötüsü de... Biz iyisini ararız çünkü iyi sonuçlar amaçlarız. Konuşuruz, düşünürüz, sokağa çıkarız. Yazarız, çizeriz, olmadı bozar baştan yaparız. İşe yarar hale gelene, işinize kar getirene dek fikir üretir, kalem oynatırız.

Bizler markanızın tetikçileriyiz. Hedef kitlenizi kalbinden vurmak için varız.

NASIL YAPARIZ?

BU İŞLERİ

Önce reklam ne işe yarayacak ona bakarız. Sonra reklamı kime yapacağımızı kararlaştırırız. Ne yer, ne içer, ne okur, ne izlerse biz de aynını yaparız. Araştırırız, ayağına gider sorarız. Sokağa çıkarız. Bazen durur, bazen soluk bile almayız. Sonra başlarız. Çok çalışırız. İçimizden geldiği gibi yaparız. Önce dinleyip, sonra konuşarak yaparız. Yeni yöntemler keşfeder öyle yaparız. Birlikte de yaparız, ayrı ayrı da çalışırız.